„Leśne Przedszkole – Na Tropie” w Poznaniu

Szanowni Państwo,

Informujemy o zmianie organizacji żywienia dzieci w „Leśnym Przedszkolu – Na Tropie” w Poznaniu.

Firma cateringowa MAGI CATERING podjęła decyzję o wprowadzeniu elektronicznego systemu do zamawiania posiłków i zarządzania usługami cateringowymi o nazwie MASTERSZEF.

Jak działa System MASTERSZEF? (masterszef.com.pl)

workflow-school-pl

1. REJESTRACJA – w celu rozpoczęcia zamawiania posiłków, Rodzic powinien zarejestrować się w systemie. W tym celu należy wybrać poniższy link kierujący do formularza rejestracyjnego.

https://system.masterszef.com.pl/Rejestracja/PRZEDSZKOLE_LESNE

UWAGA – linki są unikalne dla każdej placówki, która korzysta z systemu MASTERSZEF. Prosimy nie korzystać z innych linków znalezionych w wyszukiwarkach Internetowych (są to linki przeznaczone dla innych placówek często w innych miastach).

  1. Adres do logowania na konto MASTERSZEF – https://system.masterszef.com.pl/User/LogIn
  1. Począwszy od 28 sierpnia 2018 roku zamówienia i płatność za posiłki będą odbywały się w systemie miesięcznym, przy wykorzystaniu elektronicznego systemu MASTERSZEF.
  1. Rezygnacje z posiłku dokonywane są w systemie MASTERSZEF lub poprzez SMS-y wysyłane do Systemu – komunikacja z maszyną, ściśle ustalone zasady wysyłania wiadomości. Rezygnacje telefoniczne i mailowe nie będą uwzględniane. Rezygnacji można dokonać najpóźniej do godziny 8:30 w dniu dostawy posiłku.
  1. Formy opłaty za złożone zamówienie (do wyboru).
    1. Przelew tradycyjny dokonywany na indywidualne konto bankowe każdego użytkownika (System automatycznie nadaje numer konta każdej osobie).
    2. Przelew natychmiastowy on-line (Przelewy 24) – istnieje dodatkowa opłata administracyjna pobierana przez operatora bankowego w wysokości 4,00 zł dla transakcji o wartości do 1 000 zł lub 5,50 zł dla transakcji o wartości powyżej 1 000 zł.
  1. Ochrona danych osobowych, aspekty prawne

Wszystkie funkcje Systemu MASTERSZEF zostały skonsultowane prawnie i odpowiadają aktualnym wymogom jakie są stawiane przed tego typu produktami informatycznymi. Dane osobowe są gromadzone i przetwarzane przez firmę MS Systems Sp. z o.o. wyłącznie w celu obsługi posiłków w szkole i nie będą wykorzystywane w żadnym innym zakresie. Baza danych należąca do firmy MS Systems Sp. z o.o. jest zgłoszona do GIODO i RODO, firma posiada zgłoszonego Administratora Danych Osobowych i jest obsługiwana przez zewnętrznego wyspecjalizowanego audytora.