Nasz zespół

Szef kuchni

seperator

Szefowa kuchni i właścicielka firmy - z kuchnią związana prawie od zawsze - swoje doświadczenie zdobywała bardzo intensywnie - jako intendent,dietetyk aż w końcu osiągnęła cel i odnalazła swoje szczęście w kuchni. Wieloletnia praca w jednostkach szkolnych i przedszkolnych pozwoliły rozwinąć jej pasje w tworzeniu smacznych i zdrowych potraw dla najmłodszych pociech i starszych dzieci. ``Zdrowe jedzenie jest bardzo ważne gdyż sama jestem mamą i babcią i wiem jak istotne są owoce, warzywa i inne zdrowe smakołyki``

Kucharze

seperator

Wykwalifikowani kucharze - specjaliści gotowania - przygotwują dla Was codziennie już od samego rana smaczne i zdrowe potrawy - swoje doświadczenie zdobywali pracując w restauracjach, firmach cateringowych, a także rozwijając swoje zainteresowania kulinarne w zaciszu domowej kuchni.

Specjalista GMP, GHP, HACCP, ISO

seperator

Doświadczony konsultant, szkoleniowiec, auditor wiodący, auditor wewnętrzny, doradca/wdrożeniowiec systemów jakości ISO i HACCP. Od 2004 roku zajmuję się wdrażaniem systemów (GMP, GHP, HACCP,ISO) w jednostkach publicznych, zakładach produkcyjnych itp. Prywatnie mama dwójki dzieci, zapalona biegaczka i propagatorka zdrowego trybu życia.

Dietetyk

seperator

Technolog żywienia zbiorowego, dietetyk, psychodietetyk oraz fascynatka zdrowego żywienia - jej wiedza i zainteresowania inspirują nas do urozmaicania jadłospisów, tworzenia nowych potraw. Pomaga utrzymywać prawidłową dietę jak również wprowadza wiele nowych i ciekawych smaków do naszych potraw.